• נועה פרבר

הכי פרקטי שיש!- 3 פתרון פרסום כולל לדרושים באירופה VONQאת VONQ פגשתי לראשונה בכנס HRTECH באמסטרדם לפני שמונה חודשים, הפגישה איתם הייתה מאלו שאתם יוצאים ממנה אחרי עשר דקות של שיחה ואומרים לעצמכם- וואלה, איך לא חשבו על זה קודם. אני לא מכירה פתרון דומה למה שהם מציעים באירופה. בלי להיכנס ליותר מידי מילים גדולות- הם מציעים פלטפורמה ( דש בורד) שמאפשרת אופטימיזציה של פרסום ומרקטינג של מודעות דרושים.

קיבלתם משרה באירופה, לא בטוחים איפה כדאי לפרסם, ומה יביא לכם את הכי הרבה חשיפה לקהל היעד הנכון?


מגייסים מתכנת אבל גם איש כספים לא בטוחים שכדאי לפרסם כל פעם באותו אתר דרושים, רוצים להיות בטוחים שהמודעות הספציפיות של כל משרה מגיעות לאתרים שנכונים לקהלי היעד השונים?


הפתרון של VONQ, ייתן לכם מידע סטטיסטי על איפה כדאי לכם לפרסם, וגם יציע תחזית בהתבסס על נתונים סטטיסטיים קודמים של כמה חשיפה תקבלו בכל פתרון פרסום בו תבחרו וכמה מועמדים יגיעו אליכם.

המערכת בעצם מאפשרת לכם לבנות את חבילת הפרסום הכי "נכונה" עבורכם בהתחשב בתקציב שיש לכם.

כמובן, שלשימוש בפלטפורמה יש עלות נוספת של שימוש במערכת מעבר לפתרון הפרסום, יש מספר מודלים של תשלום - על בסיס שימוש שוטף (חוזה) או חד פעמי. החברה מבטיחה שהמחירים שהם מציעים דרך הפלטפורמה לערוצי הפרסום השונים הם תחרותיים וכוללים בחלק מהמיקרים הנחה. ( אבל כמו בכל דבר- מומלץ שתבדקו ותשוו בעצמכם).

לפני שממשיכים חשוב לי להגיד שאני התנסיתי בפתרון רק במסגרת תקופת דמו , אבל בהתבסס על דוגמאות שראיתי- אם אם אתם מתחילים במדינה חדשה, או בתחום חדש ולא בטוחים באילו ערוצים כדאי לכם לפרסם, או אם אתם מרגישים שהפרסום שעשיתם עד עכשיו לא מספק או לא מגיע לקהל היעד הנכון- כדאי לשקול את הפתרון שלהם.

מעבר למה שתיארתי הם גם מציעים פתרונות רחבים יותר של תמיכה במיתוג מעסיק, יצרית קמפיינים וגם חיבור ישיר למערכת ה- ATS שלכם להעלאה אוטומטית של משרות. בפוסט הזה אני אתמקד בפתרון המרכזי שלהם של האופטימיזציה של הפרסום.

כדי להבין טוב יותר את הפתרון של VONQ, התיישבתי לשיחה עם מרטין, מנהל לקוחות אסטרטגיים.

אז מאיפה הכל התחיל?

לפני 12 שנה החברה התחילה לתת שירות של מדידת ביצועים של לוחות דרושים. הם נתנו שירותי פרסום ללקוחות, וראו שכל לוח דרושים טוען שהוא הכי טוב בשוק. הם התחילו לאסוף דאטה כדי להראות ללקוחות שלהם איפה הכי כדאי לפרסם ומה הכי מתאים לכל משרה, מתוך הדאטה הזה הם בנו אלגוריתם. המטרה שלהם היום היא להגיע ל- predictive hiring, על בסיס האלוגריתם שיש להם ונתונים סטטיסטים לנסות ולנבא כמה מועמדים תקבלו לכל משרה וכמה יתקבלו לעבודה בסופו של דבר.

הם מציעים פתרון SAS, שעוזר ללקוחות להבין איזה פתרון פרסום הכי מתאים למשרות שיש להם ובאילו פלטפורמה כדאי להם לפרסם. הפתרון מתאים כרגע לאירופה, כי הנתונים שיש בבסיס האלוגריתם שהם משתמשים בו הם ממיפוי לוחות דרושים באירופה.

האם יש תעשיה מסויימת שהפתרון מתאים לה יותר?

לטענת מרטין הם עובדים עם הרבה ערוצים נישתיים שמתאימים ל- IT, אבל גם למשרות אחרות כמו אנשי מחקר – PHD.

VONQ מציעים ללקוחות להתנסות במערכת, הפלטפורמה נותנת תחזית לגביי מספר המועמדים שתגיעו אליהם, וכמו שנאמר קודם הם שואפים להגיע ל – predictive hiring, על בסיס הנתונים הסטטיסטיים שהם אספו בעבר והנוסחה שהם עובדים איתה.

תהליך העבודה יכול להיות בהתייעצות עם הצוות המקצועי, אבל גם עצמאי דרך התחברות לפלטפורמה-
במידה והפתרון מעניין אותכם- אתם מוזמנים לפנות ל- Martin de Ruiter מרטין- martin@vonq.com

#מועמדים #אירופה #לוחותדרושים #פייסבוק #טוויטר #רשתותחברתיות

49 views